Kobiety, podzielę się dzisiaj z Wami moim doświadczeniem. Czasami bywa tak, że to co teraz piękne, miało kiedyś swoją inną, szarą rzeczywistość.To mój brzuch przed plastyką i po kilku latach od operacji. Moje klientki które są ze mną od „zawsze” wiedzą i nigdy tego nie ukrywałam- przeszłam pełną abdominoplastykę brzucha po 2 ciążach. Natura mnie nie oszczędziła. Rozejście mięśni prostych brzucha z przepukliną i rozstępami jeden na drugim. Nadmiar skóry. Te zdjęcia przed-są jeszcze ładne, uwierzcie. Chciałam Wam napisać, że zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej nie zawsze mogą pomóc. Nie ładujcie w to pieniędzy jeśli macie taki problem. To bez sensu. W tamtym czasie, w Polsce, nikt nie obiecywał mi satysfakcjonującego efektu. „Osłabione powłoki brzuszne”, „jest Pani za szczupła”-słyszałam. Jeden lekarz powiedział: „Co o, nie chciało się w ciąży ruszać?”. Bardzo to było miłe, ale pomyślałam sobie zaraz, serio?! To będąc w ciąży z drugim dzieckiem i mając roczniaka w domu można się nie ruszać?!🫣Prawie się poddałam.Finalnie operacja odbyła się w Czechach, u chirurga do którego trafiłam z licznych poleceń, który jako pierwszy nie skreślił mojego brzucha na etapie konsultacji i dał mi nadzieję, że bedzie dobrze ♥️ Są kobiety które akceptują swój wygląd i to jest super! Jeśli ty tego nie czujesz to rób swoje. Dla siebie, dla dobrego samopoczucia i zdrowia. P.S zdjęcia sprzed zabiegu odzyskałam zupełnie przez przypadek kilka dni temu. Być może po coś. Być może po to.#dzieńkobiet#samożycie#plastykabrzucha#kobietakobieciewsparciem#mojedoświadczenie... Więcej...Mniej...
Zapraszamy z problemami stóp 👣Faustyna od dłuższego czasu kształciła się w kierunku podologii, zdobywała potrzebne doświadczenie i możemy ogłosić, że ta usługa jest już u nas dostępna. Niebawem pojawi się w aplikacji Booksy👍Zapraszamy do zapisów👩💻#podologmarki#problemystóp#pedicureleczniczy... Więcej...Mniej...